Recent content by ant armi

  1. ant armi

    Invincible bugs

    доречі а що за крата била м момент бага
  2. ant armi

    Invincible bugs

    тоді напиши розробникам може вони допоможуть бо я тут не допоможу
  3. ant armi

    Invincible bugs

    війдіть у свободну гру нажміть завантажити нажміть на свою колонию готово
  4. ant armi

    Invincible bugs

    дуже дивно ніколи не сталкивался стаким багом. але спробуй перезавантажити колонію може спрацює.якщо не спрацює повідом розробників
  5. ant armi

    да так собі нову версію купити не можу грошей не вистачае

    да так собі нову версію купити не можу грошей не вистачае
  6. ant armi

    how can i download beta version?

    slug disco,how can i download beta version empaers of the undergrowth?
  7. ant armi

    як що до крилатих мурах

    привіт слаг діско, чи можливо булоб додати у гру крилатих мурах хочаб для форміка фуска: форма, возміть форміка фуска королеву додайте крила(самка) змешете розмір додайте крила зменшите черевце(самець). ціна за їжу:210 самка, 180 самець. особливість:якщо гра з 2ворожими колоніями то з шансом...
  8. ant armi

    нова озвучка

    як що до не тілки англійськоі озвучки,зробіть ще й озвучку на російскому язиці. просто переведіть слова з англіської на російську.
  9. ant armi

    мурахи жнеці у грі

    Мені булоб цікаво якби у емпаерс додали мурах жнеців (messor straktor) чи можливо їх додати в гру і ще компанію для них схожу на звичайну але тілки з ними і у формікарійі.
  10. ant armi

    як знімати відео в грі?

    будьласка допоможіть як зняти відео у грі?
  11. ant armi

    Counterpart colony ants. Do they have abilities? Can I suggest...

    вони як бурі лісові мурахи нат третьому рівні швидкість атаки та здоровя збільшуєтся.
  12. ant armi

    Counterpart colony ants. Do they have abilities? Can I suggest...

    ні вони не крадуть яйця у фріплеї ну в мене теж не крали хоть що ти роби може у майбутньому оновлені а точно в1.0 можливо вони зможуть але я точно не заню знайбілшою можливість код у мурах компаінії і в фріплеї відрізнятся.
  13. ant armi

    Ajout d'un mode multijoueurs

    я б теж хотів би щоб цей режим був у грі ьож я теж нанього чекаю.проте тоді хакери зможуть зайти в гру з іньшими людьми такщо я караще почекаю наступного проєкту.
  14. ant armi

    Possibly adding story mode ants species into the freeplay mode

    я пітримую ідею і в мене є одна ідея.раз армійськи мурахи роблять бівуаки а цього добавляти не хочуть то можна зробити щоб у них були такіж гнізда як у інших мурах.що до королеви просто берем королев лісних бурих мурах міняємо розміри та колір окраскою і готово.
  15. ant armi

    більшо голові мурахи не працють

    слаг діско коли я створив одну фрі гру з векоголовими мурахами то вони були ерепторами я все перевірив навіть видалив всі компанії та всеодно вони перетворюваалися на ерепторів виправте це будь ласка якщо у когось теж така проблема або хтось її вже вирішив напишіть будьласка варіанти рішеня абож...
Top