Search results

  1. ant armi

    how can i download beta version?

    slug disco,how can i download beta version empaers of the undergrowth?
  2. ant armi

    як що до крилатих мурах

    привіт слаг діско, чи можливо булоб додати у гру крилатих мурах хочаб для форміка фуска: форма, возміть форміка фуска королеву додайте крила(самка) змешете розмір додайте крила зменшите черевце(самець). ціна за їжу:210 самка, 180 самець. особливість:якщо гра з 2ворожими колоніями то з шансом...
  3. ant armi

    нова озвучка

    як що до не тілки англійськоі озвучки,зробіть ще й озвучку на російскому язиці. просто переведіть слова з англіської на російську.
  4. ant armi

    мурахи жнеці у грі

    Мені булоб цікаво якби у емпаерс додали мурах жнеців (messor straktor) чи можливо їх додати в гру і ще компанію для них схожу на звичайну але тілки з ними і у формікарійі.
  5. ant armi

    як знімати відео в грі?

    будьласка допоможіть як зняти відео у грі?
  6. ant armi

    більшо голові мурахи не працють

    слаг діско коли я створив одну фрі гру з векоголовими мурахами то вони були ерепторами я все перевірив навіть видалив всі компанії та всеодно вони перетворюваалися на ерепторів виправте це будь ласка якщо у когось теж така проблема або хтось її вже вирішив напишіть будьласка варіанти рішеня абож...
  7. ant armi

    барэр не на своєму місті

    ця облема виникла в мене недавно. ці барєри начебто зйіхали . не буде фото не тяне.
  8. ant armi

    розширеня мап у грі

    слаг диско як до того щоб росширити мапи для фріплею(у розмірі) наприклад дюни замість чотирьох колоньй шість,і три верховини. хочаб дюни росширте.
  9. ant armi

    мурахи кравці.у мен є вдобний варіант як втілити їх в гру.

    1.мапа.на її основівикористаємо дамбу, потім залишаємо пів мапи закругляємо її й очищяємо від териториї яку треба викопати(щоб опліпшити геймплей й дотати реалістичності )2.над мурахами робити не треба посто від ріжте велико головим мурахам супер бійців й окремо назвіть їх мурахи...
  10. ant armi

    чи можливо дальніше покращеня реалестичностьі гри

    булоб цікаво подивитись на біль реалистичну версію цієї гри(в менеє ант квин 3д але з ним щось не так).якщо можете зробіть хоч можливість рухати королеву або ритя ходів і розміщування камер для різного застосуваня більш реалистичним.
  11. ant armi

    ворог мого ворога де рівень?

    я дививсь відео вирішив перевірити чиє рівень в аркаді. його там немає,як його знайти чи є він взагалі зараз?
  12. ant armi

    выбор вида муравьёв для компании

    мне интересно што билоби эслиби можно вибирать вид муравэв для кампанийи. ато надоэло на ерепторах играть разно образия нету какиэ види я би хотел видить в компанийи в место ерепторов:формика фуска(бурий муравей),рижий муравей,большеголовий муравей. приетом с матокй и рабочими и всем набором...
  13. ant armi

    улутшениэ уровня голодний паук

    интересно би посмотреть на улутшений голодний паук таким образом: уменьшениэ здоровя врагам,увеличениэ урона пауку, уменьшениэ задактоби хотел такоэ увидеть я например да раз я пишу етот пост.
  14. ant armi

    прохождение 3 испытания формикария: как пройти?

    проходил етот уровень только со стрелками и рабочими рекомендую скоро Стрельников и вкачанную коррозию муравйи 3 лвл удачи!
  15. ant armi

    новые виды муравэв в игре будут когда не будь гигантские черниэ муравйи

    я би хотел чтоби етот вид муравэв бил в игре какая возможность этого и того чтоб например древесная карта для фриплей
  16. ant armi

    карта болота не загружает

    я стараюсь зайти на карту болота у меня моргает часть меню на экране и в туже секунду я оказуюсь в меню что это за баг я очень силно хочу сиграть на болотах а баг не даэт
  17. ant armi

    всем привет

    я тут 1 раз но игру скачал 5 лет назад играю в неё очень часто
Top